Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 NOWY ADRES E-MAIL SZKOŁY Tuesday, 22 September 2020 Administrator
2 TERMINY ZAJĘĆ DLA V PIĄTEGO SEMESTRU Tuesday, 22 September 2020 Administrator
3 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA SEMESTRU I LO Tuesday, 22 September 2020 Administrator
4 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA TECHNIKA ORGANIZACJI TURYSTYKI - " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 20 September 2020 Administrator
5 ZARZĄDZENIE NR 1/2020/21 W ZWIĄSKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ Monday, 31 August 2020 Administrator
6 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 Thursday, 27 August 2020 Administrator
7 REKRUTACJA 2020/2021 Thursday, 30 July 2020 Administrator
8 STAŻE ZAWODOWE Tuesday, 21 July 2020 Administrator
9 ŻYCZENIA NA OKRES WAKACJI Monday, 29 June 2020 Administrator
10 NASZ FOLDER - KLIKNIK NA ZDJĘCIE Monday, 29 June 2020 Administrator
11 REKRUTACJA 2020/2021 DLA DOROSŁYCH Monday, 29 June 2020 Administrator
12 PODRĘCZNIKI ROK SZKOLNY 2020/2021 Sunday, 28 June 2020 Administrator
13 PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ Thursday, 25 June 2020 Administrator
14 MATURA 2020 ZAINAUGUROWANA ! Monday, 08 June 2020 Administrator
15 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 07 June 2020 Administrator
16 HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH PZEPROWADZANYCH W ZSZ Friday, 05 June 2020 Administrator
17 REKRUTACJA 2020/2021 Wednesday, 03 June 2020 Administrator
18 TAK DLA PRZYPOMNIENIA :) HARMONOGRAM MATUR Wednesday, 03 June 2020 Administrator
19 POŻEGNANIE PANI ELŻBIETY Thursday, 28 May 2020 Administrator
20 OFERTA SZKÓŁ POWIATU NA REKRUTACJĘ 2020/2021 Tuesday, 26 May 2020 Administrator
21 REKRUTACJA NA STAŻE Sunday, 24 May 2020 Administrator
22 KONSULTACJE Monday, 18 May 2020 Administrator
23 KOMUNIKAT W SPRAWIE ZWOLNIENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Z OBOWIĄZKU ŚWIADCZENIA PRACY Monday, 11 May 2020 Administrator
24 MŁODZIEŻ NIE ZAPOMNIAŁA O ZIEMI…… Sunday, 03 May 2020 Administrator
25 POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW Tuesday, 28 April 2020 Administrator
26 SZKOŁA Z TVP - PROPOZYCJA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Tuesday, 07 April 2020 Administrator
27 DEKLARACJA NA EGZAMIN ZAWODOWY – WAŻNE !!! Friday, 20 March 2020 Administrator
28 DZIENNIK PODRÓZY NASZYCH UCZNIÓW DO TURCJI. Thursday, 19 March 2020 Administrator
29 KOMUNIKAT MINISTRA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ ORAZ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W SPRAWIE PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH Monday, 16 March 2020 Administrator
30 WAŻNA INFORMACJA Saturday, 14 March 2020 Administrator
31 WAŻNY KOMUNIKAT Wednesday, 11 March 2020 Administrator
32 INFORMACJA PUBLICZNA Sunday, 08 March 2020 Administrator
33 KOMUNIKAT Z DNIA 10.03.2020R. Sunday, 08 March 2020 Administrator
34 JESTEŚMY LIDERAMI EUROPEJSKICH PROJEKTÓW Sunday, 08 March 2020 Administrator
35 SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM GROCHOWSKIM Sunday, 08 March 2020 Administrator
36 SPOTKANIE Z PISARKĄ MARTYNĄ SZKOŁYK Sunday, 08 March 2020 Administrator
37 PROJEKT EDUKACYJNY „ SCHOWAJ SIĘ ZA KSIĄŻKĄ’’ Sunday, 08 March 2020 Administrator
38 WIZYTA W TURCJI Wednesday, 26 February 2020 Administrator
39 POLONEZA CZAS ZACZĄĆ... Tuesday, 18 February 2020 Administrator
40 DO SZKOŁY TRAFIŁY KOLEJNE POMOCE DYDAKTYCZNE DLA PRZEDMIOTÓW MECHANICZNYCH Tuesday, 18 February 2020 Administrator
41 ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE Wednesday, 12 February 2020 Administrator
42 „MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY – Z OKAZJI DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE – UTRZYMYWANIE ŻYWYCH WSPOMNIEŃ” Tuesday, 11 February 2020 Administrator
43 SETNA ROCZNICA POWROTU WĄBRZEŹNA DO MACIERZY Tuesday, 11 February 2020 Administrator
44 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA III Sunday, 12 January 2020 Administrator
45 DZIAŁANIA KLUBU ERASMUS CLUB Monday, 16 December 2019 Administrator
46 MULTIMEDIALNA PREZENTACJA Z POBYTU NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA LITWIE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 15 December 2019 Administrator
47 PRACE BUDOWLANE W NOWYM SKRZYDLE ZSZ Sunday, 15 December 2019 Administrator
48 ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA OBRABIAREK NUMERYCZNIE STEROWANYCH " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 15 December 2019 Administrator
49 NOWY SPRZĘT ORAZ POMOCE DYDAKTYCZNE TRAFIŁY DO NASZEJ SZKOŁY!!! Sunday, 15 December 2019 Administrator
50 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II – REALIZACJA PROJEKTU Sunday, 15 December 2019 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 22 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.226.241.176
 , 
Dziś: Sep 22, 2020