Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
1 ŻYCZENIA NA OKRES WAKACJI Monday, 29 June 2020 Administrator
2 NASZ FOLDER - KLIKNIK NA ZDJĘCIE Monday, 29 June 2020 Administrator
3 REKRUTACJA 2020/2021 DLA DOROSŁYCH Monday, 29 June 2020 Administrator
4 PODRĘCZNIKI ROK SZKOLNY 2020/2021 Sunday, 28 June 2020 Administrator
5 PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ Thursday, 25 June 2020 Administrator
6 MATURA 2020 ZAINAUGUROWANA ! Monday, 08 June 2020 Administrator
7 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II Sunday, 07 June 2020 Administrator
8 HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH PZEPROWADZANYCH W ZSZ Friday, 05 June 2020 Administrator
9 REKRUTACJA 2020/2021 Wednesday, 03 June 2020 Administrator
10 TAK DLA PRZYPOMNIENIA :) HARMONOGRAM MATUR Wednesday, 03 June 2020 Administrator
11 POŻEGNANIE PANI ELŻBIETY Thursday, 28 May 2020 Administrator
12 OFERTA SZKÓŁ POWIATU NA REKRUTACJĘ 2020/2021 Tuesday, 26 May 2020 Administrator
13 REKRUTACJA NA STAŻE Sunday, 24 May 2020 Administrator
14 KONSULTACJE Monday, 18 May 2020 Administrator
15 KOMUNIKAT W SPRAWIE ZWOLNIENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Z OBOWIĄZKU ŚWIADCZENIA PRACY Monday, 11 May 2020 Administrator
16 MŁODZIEŻ NIE ZAPOMNIAŁA O ZIEMI…… Sunday, 03 May 2020 Administrator
17 POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW Tuesday, 28 April 2020 Administrator
18 SZKOŁA Z TVP - PROPOZYCJA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Tuesday, 07 April 2020 Administrator
19 DEKLARACJA NA EGZAMIN ZAWODOWY – WAŻNE !!! Friday, 20 March 2020 Administrator
20 DZIENNIK PODRÓZY NASZYCH UCZNIÓW DO TURCJI. Thursday, 19 March 2020 Administrator
21 KOMUNIKAT MINISTRA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ ORAZ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W SPRAWIE PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH Monday, 16 March 2020 Administrator
22 WAŻNA INFORMACJA Saturday, 14 March 2020 Administrator
23 WAŻNY KOMUNIKAT Wednesday, 11 March 2020 Administrator
24 INFORMACJA PUBLICZNA Sunday, 08 March 2020 Administrator
25 KOMUNIKAT Z DNIA 10.03.2020R. Sunday, 08 March 2020 Administrator
26 JESTEŚMY LIDERAMI EUROPEJSKICH PROJEKTÓW Sunday, 08 March 2020 Administrator
27 SPOTKANIE ZE ZBIGNIEWEM GROCHOWSKIM Sunday, 08 March 2020 Administrator
28 SPOTKANIE Z PISARKĄ MARTYNĄ SZKOŁYK Sunday, 08 March 2020 Administrator
29 PROJEKT EDUKACYJNY „ SCHOWAJ SIĘ ZA KSIĄŻKĄ’’ Sunday, 08 March 2020 Administrator
30 WIZYTA W TURCJI Wednesday, 26 February 2020 Administrator
31 POLONEZA CZAS ZACZĄĆ... Tuesday, 18 February 2020 Administrator
32 DO SZKOŁY TRAFIŁY KOLEJNE POMOCE DYDAKTYCZNE DLA PRZEDMIOTÓW MECHANICZNYCH Tuesday, 18 February 2020 Administrator
33 ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE Wednesday, 12 February 2020 Administrator
34 „MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY – Z OKAZJI DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE – UTRZYMYWANIE ŻYWYCH WSPOMNIEŃ” Tuesday, 11 February 2020 Administrator
35 SETNA ROCZNICA POWROTU WĄBRZEŹNA DO MACIERZY Tuesday, 11 February 2020 Administrator
36 OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA III Sunday, 12 January 2020 Administrator
37 DZIAŁANIA KLUBU ERASMUS CLUB Monday, 16 December 2019 Administrator
38 MULTIMEDIALNA PREZENTACJA Z POBYTU NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA LITWIE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ Sunday, 15 December 2019 Administrator
39 PRACE BUDOWLANE W NOWYM SKRZYDLE ZSZ Sunday, 15 December 2019 Administrator
40 ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA OBRABIAREK NUMERYCZNIE STEROWANYCH " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II „ Sunday, 15 December 2019 Administrator
41 NOWY SPRZĘT ORAZ POMOCE DYDAKTYCZNE TRAFIŁY DO NASZEJ SZKOŁY!!! Sunday, 15 December 2019 Administrator
42 PRZEZ NAUKĘ DO SUKCESU II – REALIZACJA PROJEKTU Sunday, 15 December 2019 Administrator
43 PODSUMOWANIE KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH Sunday, 15 December 2019 Administrator
44 DZIENNIK Z PODRÓZY NA LITWĘ Friday, 13 December 2019 Administrator
45 MIKOŁAJKI 2019 Wednesday, 11 December 2019 Administrator
46 SŁODKA LEKCJA Tuesday, 10 December 2019 Administrator
47 LEKCJE BIBLIOTECZNE W RAMACH WSPÓŁPRACY Z MIEJSKĄ I POWIATOWĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ Thursday, 05 December 2019 Administrator
48 PISZĄ O NASZYCH PROJEKTACH Sunday, 01 December 2019 Administrator
49 WARSZTATY MIĘDZYNARODOWE Sunday, 01 December 2019 Administrator
50 NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA Sunday, 24 November 2019 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 15 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.215.133.185
 , 
Dziś: Jul 07, 2020