ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE
Written by Administrator   

IMG-6577

   

    Od poniedziałku, czyli 10 lutego 2020 roku gościmy w naszej szkole partnerów projektu 'New Era in Education'. 10 nauczycieli i 18 uczniów ze szkół z Antalii/ Turcja, Izmiru/Turcja, wyspy Reunion/Francja i Botosani/ Rumunia oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się, by realizować zadania przewidziane programem Erasmus+.

 

Pierwszy dzień to zwiedzanie szkoły, sal lekcyjnych, sali gimnastycznej i pracowni CKPiU; spotkanie z dyrekcją szkoły, prezentowanie własnych placówek i miejsc zamieszkania. Po południu- spotkanie integracyjne w Kopa Kabana. Tańce, wspólne śpiewanie, dyskusje i zabawy sprawiały wrażenie, że ta 50- osobowa grupa to starzy znajomi.

 

Wtorek to wycieczka do Torunia. Zwiedzanie miasta, warsztaty językowe w Muzeum Piernika, spacery po mieście jeszcze bardziej wzmacniały integrację uczniów i nauczycieli.

 

Kolejne dni to sesje robocze, zajęcia projektowe, a po południu czas wolny dla młodzieży. Nasi uczniowie goszczą młodzież z zagranicy w swoich domach, pozwalając w ten sposób poznać im nasze tradycje, codzienne życie i zapewnić prawdziwy kontakt z naszą kulturą.

 

Żywiołowość dyskusji świadczy o tym, że nie mają oni żadnych barier językowych i posługują się językiem angielskim zupełnie swobodnie.

 

Kolejne dni to dla nas wszystkich świetna zabawa, nauka i wymiana cennych doświadczeń.

 

Fotoleracja z pobytu naszych przyjaciół z projektu w naszej szkole


 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 93 guests online
Twoje IP: 3.229.117.191
 , 
Dziś: May 28, 2024