SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU ERASMUS+ 'COLLECTIVE ACTION FOR RESPECT AND EMPATHY' (CARE)

IMG-0958

     W dniach 1-5 października 2019 roku w naszej szkole przebywała 10 osobowa grupa nauczycieli z partnerskich szkół z Litwy, Bułgarii, Rumunii i Turcji. Spotkanie miało charakter roboczy, w trakcie którego dokonano podziału obowiązków i zadań wynikająchy z planu pracy, zaprezentowano szkoły partnerskie oraz systemy edukacyjne każdego z krajów. Młodzież naszej szkoły przygotowała lekcję języka angielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem etapów historii Polski w powiązaniu z krajami partnerskimi. Unia Polsko-Litewska, król Jan III Sobieski pod Wiedniem, bitwa pod Warną i rząd polski w Rumunii po wybuchu II wojny światowej to tematy ich wystąpień. Prezentacja naszych uczniów została przyjęta z ogromnym aplauzem, gdyż goście znaleźli tam kawałki własnej historii.

Oprócz warsztatów i sesji roboczych był czas na relaks - spacery po naszym mieście i wycieczka do Torunia.

Wszyscy uczestnicy spotkania zachwycali się życzliwym przyjęciem, aktywnością naszych uczniów, wyposażeniem szkoły oraz dbałością o jej wystrój.

Kolejne spotkanie już za miesiąc- warsztaty w naszej szkole dla nauczycieli z projektu 'Communication is an Art'.

 

                                                                                                                                         koordynator projektu

                                                                                                          Aleksandra Ługiewicz


 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 24 guests online
Twoje IP: 3.92.91.54
 , 
Dziś: Jul 18, 2024