JARMARK EDUKACYJNY 2016

20160422 100525

 

            Dnia 22 kwietnia 2016 roku, odbył się Jarmark Edukacyjny, podczas którego, zaprezentowały się wszystkie jednostki szkolne Powiatu Wąbrzeskiego, tj. Zespół Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie, Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Działowskiego w Wąbrzeźnie, Zespół Szkół we Wroniu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dębowej Łące oraz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Wąbrzeźnie.

 

            Na stoisku naszej szkoły, w przystępny i interesujący sposób, prezentowano informację na temat jednostki i kierunków kształcenia. Uczniowie technikum mechanicznego oraz klasy IIIb mechanik monter maszyn i urządzeń dokonywali pokazu projektowania 3d w programie Solid Edge, oraz na bieżąco wyświetlali prezentację na temat naszej szkoły, przeplataną LibDubem, oraz prezentacjami kierunków zawodowych. Uczennice klasy II technikum logistycznego, promowały szkołę rozdając ulotki i udzielając informacji, wszystkim zainteresowanym.

   

    Przy naszym stoisku, uczennice klasy II technikum ekonomicznego, promowały akcję transplantacyjną „Drugie życie”, udzielając informacji wszystkim zainteresowanym na temat transplantacji oraz wszelkich trudnych zagadnień z nią związanych.

    Na scenie umieszczonej na wąbrzeskim rynku, zaprezentowali się również uczniowie klasy IV technikum logistycznego, prezentując autorski montaż muzyczno-taneczny, czym wzbudzili bardzo duże zainteresowanie i aplauz publiczności. Podobne reakcje towarzyszyły występowi naszych cheerleaderek, uczennic klas pierwszych.

  Jarmark Edukacyjny 2016 był wspaniałą okazją do zaprezentowania się Zespołu Szkół Zawodowych mieszkańcom Wąbrzeźna i okolicznych miejscowości. Nasze stoisko i występy uczniów zostały bardzo pozytywnie odebrane. Szczególne podziękowania należą się uczniom i uczennicom naszej szkoły zaangażowanym w obsługę i organizację stoiska, którzy wzorowo pełnili swoje obowiązki mimo niesprzyjającej aury :)

Występ klasy IV TL część 1 i 2.

<

<

Występ naszych Cheerleaderek

<


 

 


 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 34.239.151.124
 , 
Dziś: Cze 14, 2024