Nowy projekt ERASMUS+ w naszej szkole

Logo

Już 1 czerwca 2015 roku rozpoczynamy działania w ramach nowego projektu Akcja 1. Sektor Kształcenia i Szkolenia Zawodowego (2015-1-PL01-KA102-015574).

Projekt pod nazwą „ Logistyk- Zawód z Przyszłością” skierowany jest do uczniów klasy II Technikum Logistycznego i zakłada dwutygodniowe praktyki zawodowe w renomowanych niemieckich firmach. Dzięki nawiązanej współpracy z niemiecką firmą WBS Training AG EU 14 uczniów z naszej szkoły już wkrótce wyjedzie na dwa tygodnie do Drezna.


Z tytułu udziału w stażu zagranicznym młodzież nie ponosi żadnych kosztów związanych z zakwaterowaniem, wyżywieniem, przejazdem, szkoleniami. Staże zagraniczne poszerzają i uzupełniają proces kształcenia dobrych fachowców- techników, potrafiących sprostać wyzwaniom współczesnego rynku pracy. Gwarantują lepszy start w życie zawodowe po ukończeniu szkoły. Na zakończenie stażu uczniowie otrzymają od firmy WBS TRAINING AG certyfikaty oraz dokumenty Europass Mobility,  które podczas poszukiwania pracy staną się dodatkowym atutem osób uczestniczących w praktykach zagranicznych. Dodatkową zaletą wyjazdu jest doskonalenie umiejętności językowych, gdyż zajęcia prowadzone będą w języku angielskim i niemieckim.

Zagraniczne praktyki to kolejna wielka szansa dla naszych uczniów na mobilność zawodową . To kolejna propozycja na wzbogacanie i uatrakcyjnianie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie.

Koordynator projektu

Aleksandra Ługiewicz


 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 34.239.151.124
 , 
Dziś: Cze 14, 2024