PREZENTACJA

Reklama

FOLDER

Reklama

ZŁOTA KSIĘGA UCZNIÓW

Reklama

Złota Księga Uczniów - cz. 2

Reklama

DO WAKACJI POZOSTAŁO

Courtesy of Go Mylo Countdown

   WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


 

KLASA

WYCHOWAWCA

1.

I TMH/TOT

E.Turek

2

I TE/TM

L.Bytnar

3

I TL a

V.Fijołek-Trzcińska

4

I TL b

E.Rutkowska

5

II TL

A.Ługiewicz

6

II TE/THO

H.Kowalska

7

II TMH/TOT

W.Trzciński

8

III TE/THO

E.Sroka

9

III TMH

E.Piątek

10

III TL/TM

A.Bochra

11

IV TL

S.Mikulska

12

IV TMH/THO

K. Alichnowicz

13

IV TM/TE

A.Zubko

14

I a (sp/m/wz)

Ł.Molczyński

15

I b wz

P.Słupkowski

16

I c i wz

A.Dzielska

17

II a

L.Szczygłowska-Rarus

18

II b

A.Żabiński

19

II c int.

St.Kowalska

20

III a

L.Przybylska

21

III b

H.Kołpacka

22

III c int

A.Bykowska-Szelążek

23

III d int.

M.Lewicki


   WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

  

 

 Lp

KLASA

WYCHOWAWCA

  1

I TL

A.Ługiewicz

  2

I TE/THO

H.Kowalska

  

I TMH/TOT

W.Trzciński

  4

II TE/THO

E.Sroka

  5

II TMH

E.Piątek

  6

II TL/TM

A.Bochra

  7

III TL

S.Mikulska

  8

III TMH/THO

K. Alichnowicz

  9

III TM/TE

A.Zubko

10 

IV TL

L.Bytnar

11 

IV TE

V.Fijołek-Trzcińska

12 

IV TMH/THO

A.Dzielska

13 

IV TM/TOT

E.Rutkowska

14 

I a

L.Szczygłowska-Rarus

15 

I b

A.Żabiński

16 

I c int.

St.Kowalska

17 

II a

L.Przybylska

18 

II b

H.Kołpacka

19

II c int

A.Wilamowska

20

II d int.

M.Lewicki

21

III a

Z.Wierzbowski

22

III b

Ł.Molczyński

23

III cint

P.Słupkowski

 


   WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


 

L.p.

klasa

wychowawca

  1.  

I TE/TM

E. Robaczewska

  1.  

I TL

S. Mikulska

  1.  

I TMH/THO

K. Alichnowicz

  1.  

II TE

V. Fijołek - Trzcińska

  1.  

II TMH/THO

A. Dzielska

  1.  

II TL

L. Bytnar

  1.  

II TOT/TM

E. Rutkowska

  1.  

III  TE/TM

A. Ługiewicz

  1.  

III TOT/TM

W. Trzciński

  1.  

III TL

E. Turek

  1.  

IV TE/THO

L. Przybylska

  1.  

IV TL

A. Bochra

  1.  

IV TMH/TM

H. Kołpacka

  1.  

I a

Z. Wierzbowski

  1.  

I b

Ł. Molczyński

  1.  

Ic

P. Słupkowski

  1.  

II a

L. Szczygłowska- Rarus

  1.  

II b

A. Zubko

  1.  

II c

A. Żabiński

  1.  

II d

S. Kowalska

  1.  

II e

L. Szwulińska

  1.  

III a

E. Piątek

  1.  

III b

M. Lewicki

  1.  

III c

S. Różyńska

 




WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


L.p.

Klasa

Wychowawca

 1

I TL

L. Bytnar

 2

I TE

V. Fijołek - Trzcińska

 3

I THO/TMH

A. Dzielska

 4

I TOT/TM

E. Rutkowska

 5

II TL

E.Turek

 6

II TOT/TM

W.Trzciński

7

II TE/TMH

A. Ługiewicz

 8

III TL

A. Bochra

 9

III TE/THO

L. Przybylska

10

III TMH/TM

H.Kołpacka

 11

IV TE/THO

H. Kowalska

 12

IV TL/TM

Sz. Krawczyk

13

IV TMH

A. Wilamowska

 14

I a (sprzedawca)

L. Szczygłowska-Rarus

 15

I b wz (mechanik i inne zawody)

A. Zubko

 16

I c wielozawodowa

A. Żabiński

17

I d wz integrac.

St. Kowalska

18

I e wz integr.

L. Szwulińska

19

II a sp/wz

E.Piątek

20

II b wz/mech

M.Lewicki

21

II c integr.

S. Różyńska

 22

III b wz

K.Alichnowicz

 23

III c m/o

Ł.Molczyński

24

III d wz integr.

S. Mikulska

 25

II TU/zsz

E. Sroka

26

III TU/zsz

A. Goldyszewicz

 

  WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2012/2013


L.p.

klasa

 wychowawca


 1

I TL

E.Turek

 2

I TOT/TM

W.Trzciński

 3

I TE/TMH

A. Ługiewicz

 4

II TL

A. Bochra

 5

II TE/THO

L. Przybylska

 6

II TMH/TM

H.Kołpacka

 7

III TE/THO

H. Kowalska

 8

III TL/TM

Sz. Krawczyk

 9

III TMH

L.Szwulińska

 10

IV THO/TMH

V. Fijołek - Trzcińska

 11

IV TE

L. Bytnar

 12

IV TL

E. Rutkowska

 13

I a sp/wz

E.Piątek

 14

I b wz/mech

M.Lewicki

 15

I c int.

S.Kowalska

16

I d wz

S. Różyńska

 17

II a wz sp.

A.Dzielska

 18

II b wz

K.Alichnowicz

 19

II c wz m/o

Ł.Molczyński

 20

II d wz int.

S.Mikulska

 21

III bwz

L. Szczygłowska-Rarus

 22

III c wz m/wz

E. Sroka

 23

III d wz int.

A. Żabiński

24

I TU

E. Robaczewska

 25

II TU

A.Goldyszewicz

 25

III TU

Z.Wierzbowski

 

L.p.

klasa

wychowawca

  1.  

I TE/TM

E. Robaczewska

  1.  

I TL

S. Mikulska

  1.  

I TMH/THO

K. Alichnowicz

  1.  

II TE

V. Fijołek - Trzcińska

  1.  

II TMH/THO

A. Dzielska

  1.  

II TL

L. Bytnar

  1.  

II TOT/TM

E. Rutkowska

  1.  

III  TE/TM

A. Ługiewicz

  1.  

III TOT/TM

W. Trzciński

  1.  

III TL

E. Turek

  1.  

IV TE/THO

L. Przybylska

  1.  

IV TL

A. Bochra

  1.  

IV TMH/TM

H. Kołpacka

  1.  

I a

Z. Wierzbowski

  1.  

I b

Ł. Molczyński

  1.  

Ic

P. Słupkowski

  1.  

II a

L. Szczygłowska- Rarus

  1.  

II b

A. Zubko

  1.  

II c

A. Żabiński

  1.  

II d

S. Kowalska

  1.  

II e

L. Szwulińska

  1.  

III a

E. Piątek

  1.  

III b

M. Lewicki

  1.  

III c

S. Różyńska

Poprawiony: poniedziałek, 25 września 2017 13:39
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests, bots online
Twoje IP: 54.227.51.103
 , 
Dziś: Gru 17, 2017