Aktualności
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...

5e48298046058 o

    Dnia 14.02.2020 roku, punktualnie o godzinie 18.00, na scenie Wąbrzeskiego Domu Kultury rozpoczęła się uroczystość studniówki uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie. Zebranych gości przywitał przedstawiciel rodziców, pan Mikołaj Biewald, rozpoczynając tym samym część oficjalną uroczystości. Następnie Nasi abiturienci odtańczyli tradycyjnego polskiego poloneza.

    Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Stanisław Bytnar, nastąpiły podziękowania dla wychowawców, rodziców, nauczycieli uczących w połączeniu z wręczeniem kwiatów. A także wręczenie przyszłym maturzystom przypinek przez wychowawców klas.

 

   W części oficjalnej uroczystości uczestniczyli również, nasi zagraniczni goście, którzy w ramach projektu Erasmus+ "New Era In Education" , odwiedzili naszą szkołę i poznawali polskie zwyczaje i tradycje. Nauczyciele ze szkół partnerskich, którzy uczestniczyli w części oficjalnej, również otrzymali kwiaty, co wywołało u nich falę ogromnego wzruszenia.

Read more...
 
DO SZKOŁY TRAFIŁY KOLEJNE POMOCE DYDAKTYCZNE DLA PRZEDMIOTÓW MECHANICZNYCH

UniaProjekt

7

    Pomoce zostały przekazane na potrzeby realizacji Projektu : „Dziś nauka jutro praca II” nr RPKP.10.02.03-04-0009/17 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna edukacja Działania 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe Poddziałania 10.2.3 Kształcenie zawodowe współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

     Wśród przekazanego sprzętu znajdują się: imadła , pilniki, suwmiarki, klucze, skrzynki z narzędziami i wiele innych pomocy diagnostycznych ułatwiających zrozumienie zagadnień mechanicznych.

    W czasie zajęć młodzież sprawnie i precyzyjnie będzie mogła posługiwać się przyrządami, narzędziami i elektronarzędziami. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć podstawy materiałoznawstwa, budowy maszyn, obróbki metali różnymi metodami. Uczniowie w czasie zajęć wykonują przeglądy, konserwacje, naprawy, regulacje, próby techniczne po naprawach różnego rodzaju maszyn i urządzeń mechanicznych, z wykorzystaniem uniwersalnych narzędzi i przyrządów pomiarowych, ślusarskich, monterskich oraz specjalistycznych, diagnostycznych.

Read more...
 
ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE
Written by Administrator   

IMG-6577

   

    Od poniedziałku, czyli 10 lutego 2020 roku gościmy w naszej szkole partnerów projektu 'New Era in Education'. 10 nauczycieli i 18 uczniów ze szkół z Antalii/ Turcja, Izmiru/Turcja, wyspy Reunion/Francja i Botosani/ Rumunia oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się, by realizować zadania przewidziane programem Erasmus+.

Read more...
 
„MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY – Z OKAZJI DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE – UTRZYMYWANIE ŻYWYCH WSPOMNIEŃ”

AZSK7832

    W projekcie brało udział 10 uczennic z Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie oraz 2 nauczycielki p. Elżbieta Piątek oraz p. Agnieszka Dzielska. Z Wąbrzeźna do Syke wyjechaliśmy 20.01.2020r wcześnie rano na miejsce dotarliśmy około godziny 18. Razem z dziewczynami zastanawiałyśmy się jak sobie poradzimy z barierą językową oraz czy poradzimy sobie z przewodnim tematem tego wyjazdu, ponieważ był bardzo trudny dla naszej grupy.

Read more...
 
SETNA ROCZNICA POWROTU WĄBRZEŹNA DO MACIERZY

20200120 115418 HDR

    20 stycznia w Wąbrzeźnie obchodzono setną rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12 rekonstrukcją wydarzeń sprzed stu lat, potem nastąpiły okolicznościowe przemówienia i uroczyste odśpiewanie hymnu. W wydarzeniu wzięli aktywny udział uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie: Alan Kłodawski, Mateusz Fuks, Łukasz Grabowski i Kacper Pomastowski wraz z katechetami.


Dr Sandra Różyńska

ks. Marcin Szlesiński

Read more...
 
OGŁOSZENIE O NABORZE - DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA III

Ogłoszenie DnJp III -2020      W Naszej szkole kolejny już raz odbywać się będzie nowy projekt skierowany m.in. do uczniów naszej szkoły, zarówno klas szkoły branżowej jak i technikum. Zachęcamy do składania deklaracji na wybrane zajęcia edukacyjne i kursy. Pełne ogłoszenie w dalszej części artykułu wraz z załącznikami do pobrania z naszej strony w dalszej części artykułu.

Read more...
 
Page 1 of 88

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 47 guests online
Twoje IP: 3.234.245.121
 , 
Dziś: Feb 20, 2020