Aktualności
ZARZĄDZENIE NR 1/2020/21 W ZWIĄSKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

zsz3

Zarządzenie nr 1/2020/21

dyrektora Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie z dnia 31.08.2020r w sprawie wprowadzenia wewnętrznych procedur bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii Covid-19.

Na podstawie:

  • Wytyczne z GIS, MEN, MZ

  • Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493)

  • Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2003r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.).

  • Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997r. w sprawie ogólnych przepisów bhp (Dz. U. 2003 nr 169 poz.1650z późn. zm.).

Wprowadza się od dnia 1 września 2020r do odwołania wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie w okresie pandemii Covid -19 stanowiący załącznik do zarządzenia.

Procedury obowiązują wszystkich osób przebywających na terenie szkoły.

Do widomości:

1.Uczniowie i nauczyciele ZS w Wąbrzeźnie

2. Pracownicy administracji i obsługi

3. Rodzice uczniów ZS w Wąbrzeźnie

 

Dyrektor szkoły

Stanisław Bytnar


Procedury związane z profilaktyką COVID 19, w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie  pdf-pobierz

 

 
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

zsz3

    Drodzy uczniowie ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wywołane koronawirusem COVID-19 tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego będzie odbywało się w dwóch etapach.

W dniu 01.09.2020r o godz. 9.00 na placu apelowym przy Sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie wszystkich uczniów klas pierwszych i uczniów Zespołu Szkół we Wroniu z dyrekcja szkoły i gronem pedagogicznym. W przypadku niepogody spotkanie zostanie przeniesione do Sali gimnastycznej. Po spotkaniu z dyrekcją szkoły uczniowie pod opieką wychowawców przemieszczają się do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcą.

O godz. 10.30 odbędzie się spotkanie pozostałych klas tj.: klas II, III i IV Technikum i klas II i III Szkoły Branżowej I Stopnia w wyznaczonych klasach z wychowawcami.

Ze względu na szczególną sytuację zagrożenia epidemią apeluję o zachowanie rygorów bezpieczeństwa sanitarnego i bezwzględne stosowanie się do wszelkich zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Przypominam o przestrzeganiu przez uczniów, nauczycieli i pracowników podstawowych zasad higieny takich jak: mycie rąk czy dezynfekcja ich po wejściu do szkoły.

Serdecznie zapraszam!

Dyrektor szkoły

Stanisław Bytnar

 

KOMUNIKAT 1

KOmunikat2


 
REKRUTACJA 2020/2021

zsz3

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontynuowania nauki w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie, są jeszcze wolne miejsca na wybranych kierunkach.


„SZKOŁA ZAWODOWA - SZKOŁĄ POZYTYWNEGO WYBORU ”

„Pewny zawód - lepsza przyszłość ”

„ Nowy zawód - nowe możliwości „


rekrutacja

 
STAŻE ZAWODOWE

UniaProjekt

1

WAKACYJNE   STAŻE   ZAWODOWE

       w ramach projektu „ Dziś nauka jutro praca III”

       Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej

         Po raz kolejny grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie rozpoczęła płatne, wakacyjne staże zawodowe. Młodzież w okresie lipca i sierpnia będzie zdobywała umiejętności praktyczne u pracodawców na terenie powiatu wąbrzeskiego. Dodatkowego doświadczenia praktycznego stażyści nabywają w lokalnych firmach : Ergis S.A., Stacja „Orlen”, Leset, Wo-Bud, P.U.H. Rydziński Istalacje, MPL Dariusz Czyżak, F.H.U. Tomasz Wierzbowski

       Program stażu wykracza poza zakres kształcenia praktycznego określonego w podstawie programowej nauczania danego zawodu , co pozwala uczniom na rozwój i zdobycie nowych umiejętności w realnych warunkach pracy. Każdy stażysta po przepracowaniu 150 godzin otrzyma wynagrodzenie, które może przeznaczyć na dowolny cel.

Read more...
 
ŻYCZENIA NA OKRES WAKACJI

images (1)

Droga Społeczności Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie.

Dnia 26 czerwca 2020 roku zakończył się rok szkolny 2019/2020. Rok który zostanie zapamiętany, jako ten, który upłynął w cieniu koronawirusa. Zagrożenie epidemiologiczne, wymusiło przeniesienie zajęć w przestrzeń wirtualną, które wszyscy odczuliśmy. Dziś jednak z dniem zakończenia zajęć dydaktycznych, rozpoczął się okres długo wyczekiwanego odpoczynku letniego.

Drodzy Uczniowie życzymy Wam, udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Ufamy, że okres ten obfitować będzie zarówno w liczne aktywności jak i czas na regenerację sił. Ufamy też, że wszelkie aktywności przez Was podejmowane będą w pełni bezpieczne i rozsądne. Tak byśmy mogli wszyscy cali i zdrowi spotkać się na rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021.

Drodzy Absolwenci klas branżowych, wierzymy, że umiejętności i wiedza nabyta w naszych murach, pozwolą Wam, czerpać jak najwięcej z życia i rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Pozwolą również zdobyć interesującą i dobrze płatną pracę. Okres, który spędziliście w murach naszej szkoły, będziemy zawsze mile wspominać.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, liczymy, że okres urlopu, pozwoli odpocząć po trudach ciężkiej pracy i chociaż częściowo zregenerować siły, by z nową energią rozpocząć pracę w kolejnym roku szkolnym.

 

Z najlepszymi życzeniami na okres wakacyjnych

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych

w Wąbrzeźniie

 
NASZ FOLDER - KLIKNIK NA ZDJĘCIE

prezentacja01

 
Page 1 of 93

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 15 guests, 1 bots online
Twoje IP: 34.234.223.162
 , 
Dziś: Sep 20, 2020