Aktualności
Nowa strona Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie


zsz3

Szanowni Państwo

 

    Niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z połączeniem naszych trzech jednostek powiatowych uruchomiliśmy nową stronę internetową Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Analogicznie, na obecnej stronie, nie będą już publikowane nowe treści i artykuły. Mimo to strona zszwabrzezno.com, będzie jeszcze przez jakiś czas aktywna a treści na niej opublikowane, nadal dostępne.

    Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata. Pragniemy również wspomnieć św. pamięci panią Lucynę Jachimowicz, która była inicjatorem, twórcą i pierwszym administratorem naszej strony. Dziękujemy wszystkim, którzy dostarczali materiały i redagowali artykuły. Dziękujemy również serdecznie administratorowi naszego szkolnego fanpage, za regularne redagowanie i aktualizowanie treści.

Po kliknięciu na logo Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie zostaniecie Państwo przekierowani na nową stronę. Adres szkoły to www.zs-wabrzezno.pl

logo zs

 
KURS SPWANIA MIG/MAG W RAMACH PROJEKTU

UniaProjekt

ogłoszenie o naborze do projektu- spawanie 2021r.1

Dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji:

Deklaracja uczestnictwa w projekcie  pdf-pobierz

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pdf-pobierz

Poświadczenie dyrektora szkoły pdf-pobierz

Oświadczenie uczestnika projektu pdf-pobierz

Zarządzenie o przyjęciu regulaminu rekrutacji i uczestnictwa pdf-pobierz

Ogłoszenie o naborze do projektu pdf-pobierz

 
Mobilność wirtualna w ramach projektu ‘ Collective Action for Respect and Empathy’

image002

     W dniach 22-26 marca 2021 roku zorganizowaliśmy mobilność wirtualną w ramach projektu ‘ Collective Action for Respect and Empathy’. W spotkaniu uczestniczyło 53 nauczycieli ze szkół partnerskich z Litwy, Bułgarii, Rumunii, Turcji- z Balikesir i Konyi. Seria pięciodniowych spotkań obejmowała sesje robocze, seminaria, warsztaty i zajęcia coachingu. Podzieliliśmy się również wiedzą i doświadczeniem z przeprowadzonych zajęć z młodzieżą, imprez organizowanych w naszych szkołach, wytworzonych ‘produktach’. Takie upowszechnianie działań to nieodzowny element pracy w projekcie, gdzie możemy pochwalić się aktywnością i zaangażowaniem uczniów i pracą szkolnego Koła Erasmus.

O atrakcyjności szkolenia świadczy duża liczba uczestników i ich zainteresowanie naszymi zajęciami. Tematyka przewodnia to ‘Character education to take a stand against bullying’.

 

 
OGŁOSZENIE O NABORZE DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA IV

UniaProjekt

NABDNJPIV

Zestaw dokumentów do pobrania

Deklaracja uczestnictwa w projekcie  pdf-pobierz word

Oświadczenie uczestnika projektu pdf-pobierz word

Poświadczenie dyrektora szkoły pdf-pobierz word

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa pdf-pobierz word

Zarządzenie starosty Wąbrzeskiego pdf-pobierz word

 

 
KLUB ERASMUSA I DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

image002Safer Internet Day LOGODBI.plakat.


Klub Erasmusa organizuje konkurs

*****************************************************************

Dnia 9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

    W ramach obchodów międzynarodowej inicjatywy Safer Internet Day, klub Erasmusa zorganizował wśród uczniów naszej szkoły konkurs na pracę propagującą bezpieczne i rozsądne zachowania w sieci. Praca ta wykonywana jest techniką dowolną, może to być np. praca plastyczna, literacko-słowna czy muzyczna a gotowe projekty należy wysłać mailem do nauczycielek języka angielskiego p. Aleksandry Ługiewicz lub p. Hanny Kowalskiej w terminie do 9 marca 2021.

Po tym terminie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie 3 najlepszych projektów.

Read more...
 
ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Wąbrzeźno, 25.11.2020r

Zarządzenie  nr 8/2020/21

Dyrektora Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie z dnia 25.11.2020r w sprawie przywrócenia kształcenia praktycznego w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie.

Działając na podstawieRozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. 

Wprowadzam:

Od dnia 30 listopada 2020 r. prowadzone będą zajęcia w ramach praktycznej nauki zawodu w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo. Dotyczy to uczniów odbywających kształcenie zawodowe w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie. Zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami odbywają praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika. Praktyki zawodowe odbywają się w dni zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Dyrektor szkoły

St. Bytnar

 
Page 1 of 98

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 26 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.92.91.54
 , 
Dziś: Jul 18, 2024